Joshua měl opět problémy v kempu? Timothy Moten fámy popírá!

Na internetu znovu začaly kolovat fámy o tom, že Anthony „AJ“ Joshua (22-1-0, 21 KO) měl ve svém přípravném kempu opět problémy. Tuto informaci však zásadně popírá jeden z jeho sparingpartnerů Timothy „Mayhem“ Moten (5-0-0, 2 KO).

Bryant Jennings, Albon Pervizaj, Timothy Moten, Tom Little, Dereck Chisora, či Andrew Tabiti – toť výčet všech sparingpartnerů britské hvězdy Anthonyho Joshuy, který se poctivě připravoval na odvetu s Andym „Destroyer“ Ruizem Jr. (33-1-0, 22 KO). A právě jeden z těchto mužů měl opět rodákovi z Watfordu uštědřit na tréninku knockout. Na kolik je tato informace pravdivá nikdo neví. Tuto skutečnost samozřejmě dementoval promotér bývalého šampiona Eddie Hearn se slovy, že o ničem takovém neví a že by to byl právě on, kdo by to věděl první.

Nic podobného nezaregistroval ani jeden ze sparingpartnerů Timothy „Mayhem“ Moten. „Viděl jsem borce, kteří přijeli na výpomoc Anthonymu. On je však všechny neskutečným způsobem rozbil a oni odjížděli ještě ten samý týden domů, protože nemohli pokračovat v kempu. Několik jich poslal k zemi a některé dokonce uspal. Je to rozhodně jeden z nejsilnějších chlapů, které jsem kdy potkal. AJ má fakt hodně slušnou bombu ve svých pažích.“ – Rozpovídal se sedmadvacetiletý Američan, jenž jako jeden z mála kemp s obrovitým Britem přežil ve zdraví. Jenže i on může kecat, protože musí držet mlčenlivost a nesmí vynášet informace z kempu. Nakolik je tedy fáma pravdivá? To se zřejmě dozvíme až po odvetném duelu, jenž je naplánovaný na 7.12.2019 a čeští a slovenští fanoušci jej mohou sledovat skrze stanici Sport 2 od 20:30!