Joshua má problém sehnat sparing partnery podobné Millerovi!

1.6.2019 se do sebe v Madison Square Garden zaklesnou dva obři těžké váhy. Na jedné straně stane král těžké váhy a šampion WBA, WBO, IBF a IBO, Anthony Joshua (22-0-0, 21 KO). Na straně druhé americký drobeček a světová šestka, Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO).

145 kilogramů vážící Jarrell „Big Baby“ Miller je hodně atypickým bojovníkem těžké váhy. Na svoji výšku a váhu je celkem rychlým a dynamickým bojovníkem. „Miller je fenomenální boxer. Bude skutečným testem pro Joshuu. Jarrell je tvrdý chlap. Opravdová lokomotiva, která když se rozjede, tak je velice těžké ji zastavit.“ – prohlásil na konto zámořského chasníka Shannon „Let’s Go Champ Briggs. Tuto skutečnost přiznává i promotér britské superstar Eddie Hearn, který přiznal, že je opravdu velice těžké najít sparing partnery odpovídající brooklynskému rodákovi.

„Jsem samozřejmě zapojený do hledání odpovídajících sparing partnerů, které vybíráme společně s Robem McCrakenem a Anthonym. Je to však velice těžké. Je extrémně složité najít 145 kilogramů vážícího chlapa, který se dobře pohybuje, má rychlé ruce a je v dobré kondici. Upřímně, je nemožné napodobit Millera, ale snažíme se vybrat borce, kteří jsou nejblíž tomuto vzorci. Myslíme si, že prozatímní borci byly dobří. Joshua je nyní v Sheffieldu a za tři, nebo čtyři týdny poletí na Floridu. Čeká jej opravdová výzva, ale myslím si, že předvede skvělý výkon.“ – Prohlásil Eddie Hearn. Joshua je nyní favoritem u sázkových kanceláří s kurzem 1.14. Každopádně šampiona nečeká v New Yorku zřejmě snadná práce.