Joshua : Dillian Whyte si zaslouží boj se mnou více než Tyson Fury

Je tomu jen pár dní, co světový šampion WBA, IBF, IBO a WBO splnil svoje povinnosti a knockoutoval povinného vyzývatele Alexandra Povetkina (34-2-0, 24 KO) v sedmém kole. Ovšem hned po zápase obou titánů  se mezi fanoušky rozhořela vášnivá debata. Kdo bude dalším mužem, který se střetne s obrovitým Britem?

Mezi fanoušky padají hlavně dvě jména a dvě nejzajímavější postavy světového ringu. Šampion WBC Deontay Wilder (40-0-0, 39 KO) a jeho upovídaný britský sok Tyson Fury (27-0-0, 19 KO). Oba borci se střetnou v vzájemném duelu již tento rok 1.12.2018 v Los Angeles, přesněji ve Staples Centre. Se svým pohledem na věc tedy přispěchal i sám světový šampion čtyř nejprestižnějších organizací, Anthony Joshua. „Pokud se začneme bavit o čísle jedna na mém seznamu, tak povím hned Wilder. Nemusíme se už bavit o čísle dva a tři. Zajímá mě hlavně Wilder.“ – začal své povídání urostlý rodák z Watfordu.

“ Je mi prakticky jedno, kdo zvítězí v jejich souboji, jelikož mě zajímá opravdu jen Wilder. Abych byl upřímný, tak mi je jedno, kdo a jak vyhrává, jelikož se soustředím jen sám na sebe. Samozřejmě štěstí přeji oběma a kdo ví, třeba se stane, že oba šampioni budou z britských ostrovů. Nerad bych zapomněl na Dilliana Whyta (24-1-0, 17 KO), který si podle mě zaslouží titulovou šanci mnohem více než-li Tyson Fury. Svůj seznam bych tedy viděl asi takto : 1. Wilder 2. Whyte 3. Fury.“ – uzavřel své povídání borec s přezdívkou „AJ“. Pokud se tedy zaměříme jen na výběr Anthonyho Joshuy, tak 13.4.2018 na stadionu ve Wembley nás čeká opravdu velká bitva s jedním ze tří vyjmenovaných borců. A koho by jste vy fanoušci rádi viděli v jednom ringu s Anthonym Joshuou?