Joshua by se střetl i s nadopovaným Millerem a touží po souboji s Usykem!

1.6.2019 se král těžké váhy vrátí do ringu. V newyorské hale Madison Square Garden se šampiona WBA, WBO, IBF a IBO střetne se světovou jedenáctkou těžké váhy Andym Ruizem Jr. (32-1-0, 21 KO).

Současný král těžké váhy, Anthony „AJ“ Joshua, jistě svého dalšího oponenta nepřehlíží, ale spousta novinářů se jej ptá na jeho další cestu, nebo na dopingový prohřešek jeho původně plánovaného soupeře, Jarrella „Big Baby“ Millera, který neprošel v březnu dopingovými testy, když byl pozitivní hned na tři látky. „Klidně bych bojoval i s nadopovaným Millerem. To pro mě není žádný problém. To, jakou si Miller vybral cestu a jak jej WBA potrestalo, není moje věc. Já dělám svoji práci. Pokud mám být upřímný, tak si nemyslím, že by mě Miller na dopingu porazil, ale byl by to dobrý a těžký boj. Nemohl jsem se dočkat až ho v ringu ztrestám. Bohužel, to se nestane.“ – Odpověděl na dotaz, ohledně Millera, rodák z Watfordu.

A co jeho další cesta pokud porazí Ruize? Že by další možný střet olympijských vítězů? Devětadvacetiletý šampion má již na svém kontě dva skalpy olympijských vítězů. Wladimira Klitschka (vítěz olympijských her v Atlantě) dokázal ukončit technickým knockoutem v jedenáctém dějství. Alexandera Povetkina (vítěz olympijských her v Aténách) dokázal ukončit stejným způsobem, jen o čtyři kola dříve. „Určitě bych se chtěl střetnout s Oleksanderem Usykem, ale prozatím mu přeji štěstí. Je to velká posila těžké váhy, která má obrovský talent. DAZN chce velké souboje těžkých vah, takže jistě budou chtít můj souboj s Usykem. Jsou za tento zápas ochotni zaplatit hodně peněz.“ – Sdělil šampion možné plány do budoucna.