Joshua a Fury se dohodli na prvních podmínkách!

Sjednocující zápas těžké váhy mezi Tysonem Fury a Anthony Joshuou už začíná nabývat na vážnosti. Oba tábory se domluvili na prvních podmínkách střetnutí!

„AJ“ Anthony Joshua (23-1-0, 21 KO) má v držení tituly WBA super, WBO, IBF a IBO. „The Gypsy King“ Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) pro změnu vlastní pás organizace WBC.

Oba boxeři kralují těžké váze a sjednocující zápas těžké váhy si přeji snad všichni fanoušci těžké váhy již několik let. Teda snad kromě Dilliana Whyta (27-1-0, 18 KO), který je oficiálním vyzyvatelem za organizaci WBC dva roky a vypadá to, že si na svůj zápas ještě chvilku počká.

Oba šampióni mají před sebou ještě povinné zápasy. Joshua se musí utkat s vyzyvatelem za organizaci IBF, bulharskou kobrou Kubratem Pulevem (28-1-0, 14 KO) a Fury se bude muset ve třetím zápase znovu vypořádat s bývalým šampiónem „The Bronze Bomberem“ Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO).

Pokud šampióni své pásy obhájí, tak jim již nic nebude stát v cestě za sjednocujícím duelem. Oba tábory již potvrdili shodu v některých podmínkách.

Promotér a manažer Joshuy, šéf stáje Matchroom Boxing Eddie Hearn prozradil následovné: „Dosáhli jsme dohody v některých důležitých otázkách. Oba boxeři souhlasili, že dojde k minimálně dvěma bojům, které se budou konat příští rok. První vzájemný duel by se mohl konat v létě a druhý na konci roku. Nemáme podepsané zatím žádné smlouvy Anthony a Tyson musí nejdříve vyhrát své následující duely, ale děláme velké pokroky a jsme stejně naladěni. Musíme samozřejmě vyřešit také otázku rozdělení peněz, ale myslím, že najdeme společnou řeč“. řekl Hearn

Zprávy potvrdil také na Twitteru Tyson Fury!