Joseph Parker: Pokud chce Andy Ruiz vyrovnat skóre, tak pojďme na to!

O víkendu úplně neoslnil, přesto mladý Novozélanďan, Joseph Parker (26-2-0, 20 KO), vyhlíží ty největší souboje. Například s aktuálním šampionem, Andym „Destroyer“ Ruizem Jr. (33-1-0, 22 KO).

O víkendu se celkem natrápil s devětatřicetiletým veteránem, Alexem „The Lionhearth“ Leapaiem (32-8-4, 26 KO), se kterým strávil v ringu deset kol a vítězství před limitem mu spíše daroval ringový sudí, jenž duel ukončil díky pasivitě australského bijce. Ani to však Josepha Parkera neodradilo vyzvat na tiskové konferenci aktuálního šampiona WBA, WBO, IBF a IBO, Andyho Ruize. S devětadvacetiletým Američanem s mexickými kořeny se již jednou setkal a vyhrál, avšak podle mnohých měl duel ovládnout aktuální král těžké váhy.

„Nebyl jsem v ringu půl roku a strávil jsem zde víc kol, než jsem očekával, ale sakra ten chlap má fakt tvrdou hlavu. I když jsem jej krmil tvrdými údery, tak nechtěl jít dolů. Věděl jsem, že to bude těžké. Musel jsem být trpělivý a postupně jej rozbíjet, až jej sudí odmával.“ – Rozpovídal se Parker na tiskové konferenci. „Jsem velmi nadšený dohodou s Matchroom Boxing a těším na další velké souboje, třeba s Andym Ruizem. Chtěl bych s ním opět bojovat, protože si myslí, že náš souboj měl vyhrát on. Velký respekt k jeho vítězství nad AJ, ale kdyby chtěl vyrovnat naše vzájemné skóre, tak pojďme na to.“ – Zakončil své podívání desátý muž světového žebříčku.