Joseph Parker podepsal kontrakt s Matchroom Boxing a čeká jej souboj s Molinou!

Bývalý držitel titulu WBO a aktuální světová devítka těžké váhy, Joseph Parker (25-2-0, 19 KO), podepsal smlouvu s britskou stájí Matchroom Boxing, které šéfuje Eddie Hearn. Dalším soupeřem sedmadvacetiletého Novozélanďana bude americký „Drummer Boy“, Eric Molina (27-5-0, 19 KO).

Bývalý šampion těžké váhy, Joseph Parker, učinil celkem zajímavý krok, když podepsal promotérskou smlouvu s britskou stájí Matchroom Boxing, potažmo s Eddiem Hearnem. Právě s tím Hearnem, kterému nemohl přijít na jméno Parkerův manažer David Higgins. Nyní je již téměř jisté, že se rodák z Nového Zélandu objeví v ringu 29.6.2019 na galavečeru v Providence, kde hlavní souboj obstará duo Sulecki-Andrade. Jeho soupeřem se stane aktuální světová třiatřicítka, Eric Molina.

Sedmatřicetiletý rodák z Texasu vždy dokáže favority potrápit, ale ruku na srdce, to nejlepší má již za sebou. Všech pět proher zapsal před limitem a Parker má dostatek síly na to, aby Molinu poslal z ringu také předčasně. Pro rodáka z Aucklandu půjde o druhý odrazový zápas po prohrách s Anthonym Joshuou a Dillianem Whytem. Celkově mu smlouva s Matchroom Boxing otevírá hodně dveří, jelikož pod tuto stáj patří hned několik kvalitních borců. Například Michael Hunter, Filip Hrgovič, Dillian Whyte, Murat Gassiev, či Zhilei Zhang. Takže je rozhodně z čeho vybírat a Parkerova zápasová aktivita by měla stoupat.