Joseph Parker: Nikdo se mnou nechce boxovat!

Joseph Parker vs Sherman WilliamsNeporažený Novozélanďan Joseph Parker se svým manažer přiznal, že sehnat soupeře je těžší než se zdá. Nyní odmítl Mariush Wach!

Joseph Parker uzavírá světovou desítku  s bilancí (17-0-0, 15 KO) a ničí jednoho soupeře za druhým. Ovšem fanoušci a profesionální veřejnost mají rozporuplné názory na tohoto sympatického boxera. Důvod? Vybírá si slabé soupeře.
Nyní na to Parker a jeho tým reagovali:
„Ono se to řekne jednoduše, abychom vybírali TOP boxery, ale zas tak jednoduché to není, nikdo s námi boxovat nemá zájem. Oslovili jsme například Američana Shannona Briggse, ale zájem nebyl, poté jsme oslovili Vyacheslava Glazkova, ještě dřív než se stal vyzyvatelem IBF a opět jsme dostali negativní stanovisko. Mezi dalšími bojovníky byli Chris Arreola, Erkan Teper nebo Mark de Mori, ani jedem o boj s námi zájem neměl. Naposledy jsme oslovili polského boxera Mariusze Wacha a prý je zraněn. To je důvod proč jsme na lednový termín museli domluvit zápas Jasone Bergmanem (25-11-2, 16 KO). Víme, že fanoušci budou opět zuřit, ale není kdo by šel s námi bojovat“

Joseph Parker vs Brian Minto
Joseph Parker vs Brian Minto (5.7.2014)
Joseph Parker vs Beato Costa Junior
Joseph Parker vs Beato Costa Junior (6.12.2014)
Joseph Parker vs Frans Botha
Joseph Parker vs Frans Botha (13.6.2013)
Joseph Parker vs Afa Tatupu
Joseph Parker vs Afa Tatupu (10.10.2013)
Joseph Parker vs Daniel Martz
Joseph Parker vs Daniel Martz (5.12.2015)