Joseph Parker by měl být připravený na souboj s Chisorou v únoru!

David Higgins, manažer Josepha Parkera (26-2-0, 20 KO), prozradil v rozhovoru pro Sky Sports, že jeho svěřenec bude připravený na souboj s Dereckem „WAR“ Chisorou (32-9-0, 23 KO) v únoru.

Souboj mezi sedmadvacetiletým novozélandský válečníkem Josephem Parkerem a pětatřicetiletým britským raubířem Dereckem Chisorou měl proběhnout již tuto sobotu, ale nakonec na něj nedošlo. Světovou třináctku totiž pokousal pavouk a tak Parker musel odstoupit z duelu. Na poslední chvíli situaci zachraňoval rodák z Liverpoolu David Price. Šestatřicetiletého krajana Chisora sfoukl ve čtyřech kolech. „Chci Josepha Parkera, Oleksandra Usyka, nebo Jarrella Millera v Saúdské Arábii na kartě Joshua-Ruiz.“ – Hlásil ihned po duelu rodák ze Zimbabwe a aktuální světová jedenáctka těžké váhy.

Podle veškerých informací se mu však toto přání nesplní, jedině by souboj vzal Miller. Avšak únorový termín se jeví pro britského raubíře daleko přívětivěji. David Higgins, manažer Josepha Parkera, potvrdil britským médiím, že jeho svěřenec by měl být připravený v únoru, kdy šéf stáje Matchroom Boxing Eddie Hearn plánuje velký galavečer těžkých vah. Možností je samozřejmě i střet s bývalým nesporným šampionem křížové váhy Oleksandrem Usykem, jenž by byl také více nakloněný únorovému datu. Kdo se tedy nakonec stane soupeřem britského výtržníka? To se snad velice brzy dozvíme.