Johnathon Banks se rozpovídal o Canelovi i o souboji Golovkina s Derevyanchenkem!

Trenér Gennady „GGG“ Golovkina (39-1-1, 35 KO), Johnathon Banks, se rozpovídal o následujícím souboji se Sergiyem „The Technician“ Derevyanchenkem (13-1-0, 10 KO), ale i o Saulu „Canelo“ Alvarezovi (52-1-2, 35 KO).

Banks o souboji Canelo vs. Golovkin – „Jejich druhý souboj nebyla žádná opravdová válka. Nebyl to boj, jako předvedl Ward s Gattim. Nic takového. Bylo to pro Gennadyho více vyčerpávající psychicky, než fyzicky. Myslel si, že ten souboj vyhrál, ale na body mu to nedali. Stejně, jako mu to nedali v prvním souboji. Nikdy jsem nepřemýšlel o jejich třetím zápase, protože Canelo nechce znovu bojovat s Golovkinem. Až bude chtít bojovat a podepíše smlouvy, tak pak se o tom můžeme bavit.“ – Rozpovídal se o věčném tématu nový trenér kazašského knockoutéra.

Banks o víkendovém souboji Golovkin vs. Derevyanchenko – „Nikdo nedokázal se s Golovkinem přetlačovat a vyměňovat si s ním údery, takže pochybuji, že to bude dělat Derevyanchenko. On si nedokázala vyměňovat údery s Jacobsem a Gennady má daleko tvrdší úder. Nemyslím si, že někdo se zdravým rozumem bude stát uprostřed ringu a bude si vyměňovat tvrdé kombinace s Golovkinem. Podle mě to bude na začátku pěkná bitva, ale jakmile jej GGG začne trefovat, tak v pozdějších kolech jej ukončí. Jsou to právě zkušenosti, které v takových soubojích dělají rozdíly a Gennady je tím zkušenějším borcem. Pokud tedy zvládne své zkušenosti prodat v ringu, pak jednoznačně rozhodne souboj ve svůj prospěch.“ – Dokončil své povídání bývalý trenér Wladimira Klitschka, či Cecilie Braekhus.