John Fury zkritizoval kemp svého syna: Neměl rychlost a ani sílu!

Podle otce slavného „Gypsy Kinga“, Johna Furyho, nebyl kemp jeho syna úplně v pořádku. Dle jeho slov se v polovině kempu něco zvrtlo a tým okolo světové čtyřky na tom má velkou vinu.

Tyson „Gypsy King“ Fury (29-0-1, 20 KO) se hodně natrápil ve víkendovém souboji s Otto „All In“ Wallinem (20-1-0, 13 KO). Přes nepříznivý začátek souboje a obrovský cut nad pravým okem se jednatřicetiletý Brit dopracoval k jasnému bodovému vítězství, ovšem jeho otec, John Fury, příliš nadšený nebyl. „Nevím, jak se mu podařilo udělat Tysonovi ten cut a jak se vůbec dokázal dostat do dvanáctého kola, ale stoprocentně vím, že kemp mého syna se hrozně pokazil a někdo na tom nese vinu. Tyson nevyslal ani jeden úder, který by dával smysl.“ – Rozčiloval se John Fury.

„Kdyby se dnes střetl s Ruizem, Wilderem, Joshuou, nebo Povetkinem, tak by neodcházel jako vítěz. Byl to jeho nejhorší výkon, který jsem kdy viděl. Nevím vše, co se v kempu stalo, vím asi polovinu, ale bohužel to nemůžu říct. Měl kemp dva měsíce. Jeho síla a rychlost byly pryč. Byl slaboučký jako koťátko. Jestli se bude držet tohoto týmu, tak ho to bude stát kariéru. Celý tým v čele s Benem Davison jej táhne ke dnu. Jediný cutman odvedl svoji práci dobře. Ta Tysonova rána nad okem byla obrovská. Kdyby ten chlapec neodvedl dobrou práci, tak už dávno by byl konec boje.“ – Dokončil své povídání evidentně nahněvaný otec lineárního šampiona těžké váhy.