John Fury: Tommy zničí Paula a lehce zbohatne!

Otec světového šampióna Tysona Furyho vidí souboj jeho nejmladšího syna Tommyho s youtuberem Jake Paulem jako skvělou příležitost vydělat skvělé peníze. Vydělá si více jak někteří světový šampióni!

18.12.2021 – Amalie Arena. Florida, USA
Křížová váha
🇺🇸 Jake Paul vs Tommy Fury 🇬🇧

Neporažená britská pětadvacítka „TNT“ Tommy FURY (7-0-0, 4 KO) a neporažený americký youtuber „The Problem Child“ Jake PAUL (4-0-0, 3 KO) se utkají v osmikolové netitulové bitvě!

„Tommy dostane za zápas více peněz než někteří světový šampióni. Bavíme se tady o milionech dolarů za zápas, což je neskutečné. Hodně lidí říká, že je to komedie, ale mě to nevadí, za mě jsou to lehce vydělané peníze a skvělý byznys“ říká John Fury

A dodává „Pokud bude Tommy předvádět svůj box tak se tady není o čem bavit a bude to snadná noční práce, snadné peníze a bude ho díky celosvětové sledovanosti znát celý svět. Díky tomuto zápasu může jen získat“. Uzavřel Fury

Dvaadvacetiletý Tommy Fury je nejmladší bratr světového šampióna Tysona Furyho. Tommy vlétl mezi profíky před třemi lety na domácím galavečeru v Manchesteru, kde vybodoval Lotyše Jevgenijse Andrejevse. Dohromady má na svém kontě 7 vítězství a nyní by si rád připsal další.

Do cesty se mu postaví světoznámí čtyřiadvacetiletý youtuber Jake Paul, pro kterého to bude první duel proti regulérnímu boxerovi. Do teď porazil akorát jiné youtubery, basketbalistu a dva MMA zápasníky Bena Askrena a naposledy letos v srpnu také bývalé šampióna UFC Tyrona Woodleye.

Zápas bude ve Spojených státech vysílat exkluzivně televize Showtimea dá se tak předpokládat, že zde v česku bude přímý přenos zajišťovat sportovní televize Sport 1 HD.