Joey Dawejko katem Joshuy? Rodák z Filadelfie měl knockoutovat šampiona v přípravě!

Konspiračním teoriím stále není konec. Nyní se objevila zpráva, že Joey Dawejko (19-7-4, 11 KO), měl knockoutovat Anthonyho „AJ“ Joshuu (22-1-0, 21 KO) v přípravě na zápas s Andym „Destroyer“ Ruizem Jr. (33-1-0, 22 KO).

Podle neoficiálních informací měl bývalý král těžké váhy, Anthony Joshua, obdržet v poslední fázi přípravy na zápas s Andym Ruizem Jr. tvrdý knockout. Ten mu měl uštědřit o rok mladší, oplácaný Američan, Joey Dawejko. Zákulisní informace praví, že Brit dokonce zvažoval odstoupení z duelu, které mu měl nakonec rozmluvit jeho promotér, Eddie Hearn. Rodák z Filadelfie byl jedním z mnoha sparingpartnerů, kteří se připojili do kempu Joshuy v Miami.

Tuto informaci okamžitě popřel promotér bývalého britského krále, Eddie Hearn. „To je absolutní nesmysl. Joshuovi se v rámci tréninku nic nestalo. Když vcházel do ringu, tak byl naprosto v pořádku a zdravotně fit.“ – Rozpovídal se pro deník The Telegraph šéf stáje Matchroom Boxing, Eddie Hearn. Jenže fotky před zápasem mluví jinak. Devětadvacetiletý Brit měl oteklé pravé oko a škrábance na levé straně tváře. Je opravdu možné, aby Eddie Hearn, potažmo Anthony Joshua, riskovali takto vážné zranění v přípravě a následnou prohru?