Joe Rogan: Tyson Fury je nejlepší těžkou váhou na světě! Porazit jej může paradoxně jen Wilder!

Slavný komentátor UFC Joe Rogan se rozhodl okomentovat dění v profesionálním boxu. Kdo je podle něj nejlepší těžkou váhou současnosti? A dokáže tohoto borce vůbec někdo porazit?

Joe Rogan je rozhodně jednou z nejvýraznějších postav nejslavnější MMA ligy světa UFC. Společně s ředitelem Danou Whitem a oktagonovým hlasatelem Brucem Bufferem, totiž patří k hlavním tvářím. Vždyť svoji práci pro tento gigant vykonává už od roku 1997. Dvaapadesátiletý Američan má obrovský přehled ohledně bojových sportů a tak se nebojí okomentovat situaci i v profesionálním boxu. Zde má v oblibě zejména dva borce, aktuálního šampiona WBC Tysona „The Gypsy King“ Furyho (30-0-1, 21 KO) a bývalého šampiona Deontaye „The Bronze Bomber“ Wildera (42-1-1, 41 KO). Oba obry si mimo jiné, také pozval do svého podcastu „The Joe Rogan Experience“.

Není tedy divu, že jej uchvátil i únorový odvetný duel obou chasníků. „Byla to úžasná bitva. Tyson Fury předvedl naprosto dominantní výkon. Podle mě je tento chlap nejlepší těžkou váhou současnosti.“ – začal své vyprávění Rogan. Má však jednatřicetiletý rodák z Manchesteru vůbec konkurenci? Dokáže jej zdolat například další šampion a král těžké váhy Anthony „AJ“ Joshua (23-1-0, 21 KO). „Myslím, že ne. Jediný muž, který dokáže Tysona zdolat, je paradoxně Wilder. Ovšem musí do toho jít opravdu naplno. Musí navázat na výkon z prvního měření sil.“ – Myslí si hvězdný komentátor. On však není jediným mužem, jenž si myslí, že Fury je momentálně na absolutním vrcholu. Totéž si myslí například i Tony Bellew, Joseph Parker, Amir Khan, Mike Tyson, či Carl Forch s Matthew Macklinem.