Joe Joyce se těší na duel s Ustinovem. Na léto ještě soupeře nemá!

O tomto víkendu se na Lamex Stadium představí stříbrný olympijský medailista z Ria a aktuální světová jednatřicítka, Joe „Juggernaut“ Joyce (8-0-0, 8 KO), kterého prověří ruský obr, Alexander Ustinov (34-3-0, 25 KO).

Třiatřicetiletého rodáka z Londýna opět prověří veterán těžké váhy. Letos v únoru se mu marně pokoušel vzepřít bývalý šampion WBC, Bermane Stiverne. Nyní se jej pokusí zastavit dvaačtyřicetiletý „Alexander Veliký“. Joycovi plány jsou jasné. Nejprve získat evropské tituly a po té zaútočit na ty světové. „Nemám rád, když beru soupeře na poslední chvíli. Frank Warren se mi snaží domluvit soupeře na léto, ale je to hrozně těžké. Nikdo se mnou nechce bojovat a když chce, tak za nesmyslně vysokou částku.“ – Stěžuje si 198 centimetrů vysoký obr.

„Jsem si jistý, že to bude dobrý zápas. Nyní už se musím dívat po titulech. Ideálně bych chtěl získat evropský titul a následně ten světový, ale teď je přede mnou Ustinov. Ten chlap je velký, silný a zkušený. Vážně nechci, aby mě trefil. Dám mu ochutnat své pěsti. V můj prospěch hraje jeho věk. Je mu dvaačtyřicet let a vypadá celkem pomalý, čehož musí využít. Jsem moc rád, že mohu být součástí galavečeru, kde hlavní duel obstará Billy Joe Saunders, který patří do světové desítky.“ – Prohlásil Joyce pro britská média.