Joe Joyce přijal podmínky na souboj s Danielem Duboisem! Hrgovič s Bakolem o titul EBU?

Aktuální světová dvacítka a britská pětka těžké váhy Joe „Juggernaut“ Joyce (10-0-0, 9 KO) přijal podmínky k zápasu proti světové šestadvacítce a britské osmičce Danielu „Dynamite“ Duboisovi (14-0-0, 13 KO).

O souboji dvou neporažených Britů se spekuluje už nějaký ten pátek a nyní to konečně vypadá, že smlouvy budou podepsány. Jak Joe Joyce, tak Daniel Dubois souhlasili s podmínkami a jejich duel by měl být oficiálně oznámen během několika dní. Střet dvou londýnských obrů by se měl odehrát 18.4.2020 a jak jinak, než v Londýně. Čtyřiatřicetiletý válečník se tím vzdal možnosti stát se evropským šampionem a místo toho se raději porve o pásy WBC Silver a WBO International, které má v držení jeho dvaadvacetiletý krajan.

EBU se přesto rozhodlo jmenovat Joyce do souboje o uvolněný evropský pás s Filipem „El Animal“ Hrgovičem (10-0-0, 8 KO), ale již nyní je jasné, že na tento souboj nedojde. Sedmadvacetiletý Chorvat, jenž okupuje čtrnáctou příčku světového žebříčku se nejspíše o uvolněný titul EBU střetne se svým stájovým kolegou a světovou pětatřicítkou Martinem Bakolem Ilungou (15-1-0, 12 KO). Tento duel by se měl nejspíše konat 28.3.2020 na galavečeru Matchroom Boxing, který je plánovaný taktéž do Londýna.