Joe Joyce má již soupeře na květnový duel. Střetne se s obrem Ustinovem!

18.5.2019 ve městě Stevenage se střetne stříbrný olympijský medailista z Ria a aktuální světová šestnáctka těžké váhy, Joe „Juggernaut“ Joyce (8-0-0, 8 KO), s dvaačtyřicetiletým veteránem Alexanderem Ustinovem (34-3-0, 25 KO).

Třiatřicetiletá britská pětka těžké váhy se střetne s dalším veteránem. V únoru tohoto roku si Joyce s přehledem poradil v šesti kolech se čtyřicetiletým Američanem, Bermanem Stivernem (25-4-1, 21 KO). Haitského rodáka poslal ve třetím kole na podlahu ringu, aby jej definitivně ubil v šestém dějství. Nyní jej čeká další veterán, kterému je už přes čtyřicet let, Alexander Ustinov. Dvaačtyřicetiletý obrovitý Rus, který momentálně žije v běloruském Minsku, okupuje devětapadesátou příčku světového žebříčku.

„Mohl jsem čekat na velký zápas až do 13.7.2019, ale chtěl jsem bojovat. Vybrali jsme velkého soupeře, který prohrál ve své kariéře jen třikrát. Ustinov je velký a umí dát pořádnou ránu. Hodlám jej ukončit drtivým knockoutem a předvést fanouškům pořádnou show.“ – Prozradil „Juggernaut“. Se vší úctou k „Alexandrovi Velikému“, ale ten již má ty nejlepší léta za sebou. Jeho pád nejspíše začal již knockout z roku 2012 od bulharské „Kobry“, Kubrata Puleva. Obrovitý Rus se sice dokázal vrátit na vítěznou vlnu, ovšem s nepříliš kvalitními soupeři. V roce 2017 jej deklasoval o uvolněný titul WBA syrský válečník, Manuel Charr. O rok později si s ním poradil i Michael Hunter. Pro Joyce by to tedy neměl být příliš velký oříšek, naopak se očekává stejný průběh, jako v souboji se Stivernem.