Joe Joyce je hodně motivovaný ukončit Bryanta Jenningse před limitem!

Již tuto sobotu se do ringu vrátí stříbrný olympijský medailista a aktuální světová osmadvacítka, Joe „Juggernaut“ Joyce (9-0-0, 9 KO). Jeho soupeřem bude zkušený neúspěšný vyzývatel o titul mistra světa, Bryant „By-By“ Jennings (24-3-0, 14 KO).

Podle veškerých odborníků nemá čtyřiatřicetiletý Jennings v tomto souboji příliš šancí na úspěch. Každopádně tento rodák z Filadelfie má své kvality a nikdo by jej neměl podceňovat. Své by o tom mohl vyprávět i bývalý král těžké váhy, Wladimir Klitschko, jenž se s Jenningsem trápil v ringu všech dvanáct vypsaných kol. Američan těžil ze své rychlosti a kvalitního pohybu po ringu. Ukončit jej dokázal až kubánský „King Kong“, Luis Ortiz. Následně se Jennings vrátil na vlnu vítězství, když ve dvou letech nasbíral pět vítězství, jenže jeho vítězné tažení, letos v lednu, ukončil jistý Oscar Rivas, ale opět musíme připomenout, že Američan odolával až do posledního kola a souboj byl nesmírně vyrovnaný.

Rodák z Londýna by však rád ukončil Jenningse před limitem a prakticky s ničím jiným se ani spokojit nehodlá. „Jsem dobře připravený. Měl jsem hodně dobrý kemp, ve kterém jsem přivítal i Adama Bootha (bývalý trenér Davida Haye), jenž mě toho hodně naučil. Jsem opravdu nadšený, protože toto je velký boj s kvalitním soupeřem. Prakticky jde o můj největší souboj dosavadní profesionální kariéry. Uvidíme, jestli bude utíkat, nebo se přijde opravdu pobít. Rozhodně hodlám udržet svoji stoprocentní knockoutovou bilanci, ovšem budu rád, když si zkusím dvanáct kol s tím, že jej v posledním ukončím.“ – Rozpovídal se 198 centimetrů vysoký obr. „Je tu možnost, že se setkám s vítězem souboje Dubois-Gorman, takže doufám, že po svém zápase stihnu sledovat i tento boj. Daniel je hodně silný a pokud vás zasáhne, tak máte velký problém. Na druhou stranu, Gorman je zase hodně šikovný. Podle mě je to zápas 50 na 50.“ – Prozradil Joyce.