Joe Joyce by chtěl změřit síly s Adamem Kownackim v New Yorku!

Aktuální světová dvacítka Joe „Juggernaut“ Joyce (10-0-0, 9 KO) zatoužil po souboji s aktuální světovou jedenáctkou Adamem „Babyface“ Kownackim (20-0-0, 15 KO) a je dokonce ochotný si pro tento souboj přijet až do New Yorku.

Před dvěma dny se oznámil návrat Adama Kownackého zpět do ringu na galavečeru 7.3.2020 v New Yorku. Třicetiletý polský válečník zatím nemá soupeře, ale o jeho osobu je rozhodně zájem a prakticky má i na výběr, protože jeho domovská stáj Premier Boxing Champions disponuje kvalitními těžkými váhami. Rodák z Lomzy tak má v nabídce například bývalého světového šampiona Andyho Ruize, či dva bývalé neúspěšné vyzývatele o titul mistra světa Luise Ortize a Dominica Breazeala. Nabídku na tento souboj dostala i aktuální světová sedmnáctka Christian Hammer.

Avšak jsou zde i muži, kteří patří do jiné promotérské stáje, ale přesto touží po skalpu neporaženého polského chasníka. Například aktuální světová dvacítka Joe Joyce by si moc rád udělal březnový výlet do New Yorku. Čtyřiatřicetiletý Brit se měl původně utkat o titul EBU s Marco Huckem, no německý válečník si bohužel v přípravě zlomil ruku. „Joe Joyce by rád odletěl do New Yorku, kde by se s vámi v březnu střetl. Tento souboj může být hotový díky jednomu telefonátu.“ – Napsal na twitter zástupce britského „Kolosu“, Sam Jones. Avšak Frank Warren tak nějak stále počítá, že Joyce nacpe do duelu s Duboisem, takže uvidíme, jaké bude mít tato zápletka rozuzlení.