Joe Joyce by chtěl na konci roku boj s Millerem. Dopingový hříšník se tomu nebrání!

Je docela možné, že by se fanoušci těžké váhy dočkali hodně zajímavé bitvy mezi Joe „Juggernaut“ Joycem (10-0-0, 9 KO) a Jarrellem „Big Baby“ Millerem (23-0-1, 20 KO). Ani jeden ze zástupců zmíněných obrů s tímto soubojem problém nemá.

Jednatřicetiletému průšviháři z Brooklynu, Jarrellu Millerovi, brzy vyprší trest za doping a bude se moct opět vrátit do ringu. „Musím vyřídit ještě nějaké papíry, ale v říjnu bych měl být zpět.“ – Prozradila světová sedmička těžké váhy a jeho manažer byl stejného názoru. „Máme v plánu dostat zpět licence a možná uvidíme Jarrella v ringu již v říjnu. Hodně tvrdě trénuje a je ve špičkové formě, takže chceme, aby byl v ringu brzy.“ – Doplnil svého svěřence Greg Cohen.

„Byl by to pro nás skvělý souboj. Joyce by posunul opět výš v žebříčku těžké váhy. Některým se to nemusí líbit, protože byl Miller pozitivně testovaný na doping, ale nám je to jedno. Budeme chtít testy před soubojem i po souboji, takže případné komplikace nečekáme.“ – Prozradil pro změnu manažer britského „Kolosu“, Sam Jones. Připomeňme si, že třiatřicetiletý stříbrný medailista se v ringu naposledy objevil letos v červenci, kdy přesvědčivě na body zdolal amerického šikulu, Bryanta Jenningse. O dva roky mladší rodák z Brooklynu naposledy bojoval v listopadu minulého roku. Rumunského válečníka Bogdana Dinua rozbil ve čtyřech kolech.