Joe Joyce: Alexander Povetkin může být mým dalším soupeřem!

Po té, co o víkendu knockoutoval jednoho ruského válečníka, Alexandera Ustinova (34-4-0, 25 KO), tak si Joe Joyce (9-0-0, 9 KO) řekl o dalšího Rusa, Alexandera Povetkina (34-2-0, 24 KO).

Britský „Juggernatu“ Joe Joyce si o víkendu hravě poradil s ruským veteránem, Alexanderem „The Great“ Ustinovem, když jej ve třech kolech poslal na podlahu ringu a ukončil jej technickým knockoutem. Byť většina odborníků tvrdí, že třiatřicetiletý rodák z Londýna nemá potřebnou rychlost na špičku těžké váhy, on sám si věří do velkých duelů. Nyní by rád poměřil síly s „Ruským Vítězem“ Alexanderem Povetkinem a ideálně již 13.7.2019 v londýnské O2 Aréně. „Ano tohle by byl zajímavý souboj. Je to jedno z těch jmen, které chci. Chci dobrého soupeře pro tento termín. Bude to velká přehlídka těžkých vah v čele se soubojem Dubois-Gorman.“ – Okomentoval možný střet držitel pásu WBA Continental.

„Do konce roku bych rád získal světový titul, abych se v roce 2020 dostal k opravdu velkým soubojům. Nyní se vrátím do gymu, abych se kvalitně připravil na další galavečer. Chci zkusit nějaké nové věci a zjistit, kde mám své limity.“ – Doplnil rozhovor obrovitý Brit. Pokud se opravdu postaví ruskému bijci, Alexanderu Povetkinovi, který momentálně okupuje čtvrtou příčku těžké váhy, tak půjde o jeho největší souboj v dosavadní profesionální kariéře, který by ho mohl katapultovat až mezi absolutní špičku. Ač je devětatřicetiletý rodák z Kursku zřejmě za svým výkonnostním vrcholem, tak pořád platí za jednu z největších hrozeb těžké váhy a dosud jej dokázali porazit jen opravdový šampioni Anthony Joshua a Wladimir Klitschko.