Již zítra se v ringu představí nejlepší super muší váha současnosti!

Aktuální šampion WBC a světová jednička super muší váhy, Wisaksil Wangek (47-4-1, 41 KO), bude již zítra hájit svůj pás proti nepříjemnému mexickému válečníkovi, Juanu Franciscovi Estradovi (38-3-0, 26 KO).

Kalifornie, respektive sportovní hala Forum ve městě Inglewood, přivítá na svém kolbišti dvě nejlepší super muší váhy současnosti. Na jedné straně bude stát aktuální šampion WBC a světová jednička, Wisaksil Wangek. Na straně druhé se objeví mexický přízrak, bývalý světový šampion muší váhy a aktuální světová dvojka super muší váhy, Juan Francisco Estrada. Oba pánové se již v jednom ringu setkali a to loni, kdy slavil těsné bodové vítězství thajský šampion.

Jenže dvaatřicetiletý šampion je v odvetách nemilosrdný. Své by o tom mohl povyprávět bývalý světový šampion Roman Gonzalez, který také s Wangekem první souboj těsně prohrál. Ve druhém už jej thajský knockoutér zlikvidoval ve čtyřech kolech. „Myslím si, že to bude stejný výsledek, akorát jej nyní knockotuji tak, jak jsem to udělal s Gonzalezem. Opravdu věřím, že potvrdí svá slova a bude více aktivní. Pokud se tak opravdu stane, bude to výborný zápas. Jsem stoprocentně připravený na vše, s čím přijde do ringu.“ – Sdělil médiím šampion.