Již tuto sobotu: Sedláčková, Zahradník a Šálek v ringu!

Sedláčková - Zahradník - ŠálekDrážďany budou 1. července hostit galavečer boxu pod hlavičkou německé stáje SES Boxing a v ringu uvidíme české hvězdy Lucii Sedláčkovou, Josefa Zahradníka a vycházející star Tomáše Šálka! Vše bude vysílat televize Nova Sport 1!

1.7.2017 Ballsport Aréna, Drážďany – Německo 
TV: Nova Sport 1 od 19:00
Pérová váha
Lucie Sedláčková vs Karina KopinskáLucie Sedláčková
Neporažená česká jednička a světová čtrnáctka Lucie SEDLÁČKOVÁ (9-0-1, 4 KO) a polská jednička Karina KOPINSKÁ (9-18-3, 3 KO) se utkají v osmikolové bitvě!

Obě soupeřky si již utkali 2. května 2015 a bylo také v Německu. Tehdy velmi vyrovnaný čtyřkolový zápas skončil čistou remízou 39:39 a 2x 38:38. Nyní si bude chtít česká hvězda urvat vítězství pro sebe a polskou boxerku porazit.
Sedláčková je držitelkou Evropského pásu WBO a také světového juniorského titulu organizace WBC. Tyto pásy však v tomto duelu nebudou nasazeny a obhajoba se nejspíše bude konat na domácím galavečeru Box Live.

Velterová váha
Josef Zahradník vs Phillip NsingiJosef Zahradník
Neporažená česká jednička a držitel českého titulu ČUBP Josef ZAHRADNÍK (8-0-0, 4 KO) a neporažená německá trojka Phillip NSINGI (7-0-0, 1 KO) se utkají v osmikolové bitvě!

Zahradník stál v ringu naposledy 11. března, když v pražské hale Královka vybodoval v desetikolovém zápase Michala Dufka a získal tak český titul ČUBP v super lehké váze. Nyní ho čeká již čtvrtý duel na horké německé půdě a jeho soupeřem bude německý šampión Phillip Nsingi.
Ten stejně jako český borec, získal národní titul v březnu, když vybodoval Kasima Gashiho.

Těžká váha
Tomáš Šálek vs Grigol AbuladzeTomáš Šálek vs Elvis Smajlovic
Česká pětka a amatérský mistr České republiky Tomáš ŠÁLEK (2-0-0, 2 KO) a gruzínská třináctka Grigol ABDULADZE (25-18-0, 12 KO) se utkají v zápase vypsaném na 4 kola.

Tomáš se po zisku amatérského titulu v super těžké váze přesunul do profi ringu, kde zatím porazil oba své soupeře. Nejdříve v dubnu knockoutoval ve třetím kole Elvise Smajlovice z Bosny a Hercegoviny a následně 28. května v Ústí nad Labem zničil ve čtyřech kolech zkušeného Pavla Šišku.
Nyní má před sebou povinnou výhru nad gruzínským boxerem a dá se očekávat, že by měl Tomáš snadno vyhrát.