JIŽ TUTO SOBOTU: Miguel Cotto vs Daniel Geale o titul WBC na SPORT 1 HD!

Miguel Cotto vs Daniel GealeV noci ze soboty na neděli nás čeká hodně očekávaný duel ve střední váze mezi aktuálním šampiónem Miguelem Cottem a Australským vyzyvatelem Danielem Gealem.
Živý přenos bude opět vysílat sportovní TV stanice SPORT 1 HD!

6.6.2015 – Barclays Center, Brooklyn, New York – USA
Střední váha
Světová dvojka z Puerta Rica „Junito“ Miguel COTTO (39-4-0, 32 KO) vs Australská jednička a světová sedmička „Real Deal“ Daniel GEALE (31-3-0, 16 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o titul WBC

Miguel Cotto loni 7. června po zisku a ztrátách titulů ve velterové a super velterové váze přešel do střední váhy a hned získal titul WBC výhrou nad Argentincem Sergio Gabrielem Martinezem, kterého zničil v deseti z dvanácti vypsaných kol.
Nyní se mu do cesty postaví Australan a bývalý šampión této váhové kategorie Daniel Geale.
Daniel Geale byl šampiónem organizace IBF v letech 2011 až 2013 kdy o něj přišel v zápase s Britem Darrenem Barkerem, kterému podlehl ve vyrovnané bitvě na body 1:2 (114:113, 113:114 a 111:116).
Loni dostal šanci boxovat o tituly WBA super a IBO s Kazašskou mašinou Gennady Golovkinem, ovšem s neporaženým knockouterem vydržel pouhá 3 kola.

Vítěz tohoto duelu by se měl utkat se světovou jedničkou Gennady Golovkinem, který má v držení tituly WBA super, IBO a právě prozatímní titul WBC, který již třikrát obhájil a nyní čeká na vítěze tohoto duelu, aby mohl získat plnohodnotný pás WBC.

Tváří v tvář Miguel Cotto vs Daniel Geale!

Přímý přenos bude opět vysílat v noci ze soboty na neděli sportovní televizní stanice SPORT 1 HD ve 3:30.
Zápas budou komentovat Marek Šimák a Antonín Vavrda