Již tuto sobotu – Golovkin vs Lemieux na SPORT 1 HD!

Gennady Golovkin vs David Lemieux Ze soboty na neděli se můžeme těšit na prestižní titulový zápas ve střední váze mezi Gennady Golovkinem a Davidem Lemieuxem o tituly WBA super, IBF, IBO a prozatímní WBC
Zápas bude vysílat opět sportovní televize SPORT 1 HD!

17.10.2015 – Madison Square Garden, New York – USA
SPORT 1 HD ze soboty na neděli ve 3:00

Střední váha
Neporažená kazašská a světová jednička „GGG“ Gennady GOLOVKIN (33-0-0, 30 KO) a kanadská jednička a světová šestka David LEMIEUX (34-2-0, 31 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o tituly WBA super, IBF, IBO a prozatímní WBC!

Gennady Golovkin zatím prochází profesionální kariérou bez jediné ztráty a z 33 duelů pouze 3 nevyhrál před limitem.
Titul WBA získal již 16. prosince 2010, když zničil ve třech kolech Kolumbijce Nilsona Julia Tapiu. O rok později získal snadno titul IBO, když v prvním kole vypnul Američana Lajuana Simona. Přesně před rokem získal v zápase s Mexičanem Marco Antonio Rubiem prozatímní pás WBC. Naposledy všechny své tituly obhajoval letos v květnu s Američanem Willie Monroe a byla z toho opět výhra před limitem v 6. kole.
Nyní přichází výzva jménem David Lemieux, jenž drží titul IBF v této váhové kategorii.

David Lemieux nemá takové zkušenosti jako světová jednička. Odboxoval pouze sedm 12ti kolových zápasů, to Golovkin jich má na svém kontě šestnáct. Lemieux již prohrál dva zápasy a oba přišli v roce 2011, kdy nezvládl ani jeden zápas. Nejdříve prohrál technickým knockoutem v 7. kole s Marco Antonio Rubiem a poté prohrál ve vyrovnané bitvě s Haiťanem Joachimem Alcinem 2x 112:116 a 114:114.
Jenže Kanaďan si vzal z těchto dvou proher ponaučení a všech následných děvět zápasů vyhrál bez sebemenšího problému. Svou poslední bitvu okořenil ziskem pásu pro mistra světa organizace IBF, kdy jako outsider zápasu porazil francouzskou jedničku Hassans N’Dam N’Jikama jasně na body 2x 115:109 a 114:110.Gennady Golovkin vs David Lemieux

Není tajemstvím, že vítěz tohoto zápasu vyzve vítěze duelu Miguel Cotto vs Saul Alvarez, kteří se utkají o titul WBC 21. listopadu.

Obhájí fenomenální „GGG“ své čtyři mistrovské pásy nebo poprvé v kariéře pozná hořkost porážky a předá tituly ambicióznímu Kanaďanovi?