Již příští týden: Jake Paul vs Hasim Rahman!

Jake Paul vs Hasim Rahman jr.Neporažený boxer a youtuber Jake Paul má před sebou další výzvu. Na galavečeru v New Yorku vyzve syna bývalého světového šampiona!

6.8.2022 – Madison Square Garden, New York, USA
Křížová váha
Jake Paul vs Hasim Rahman jr.
Přímý přenos na FITE!

Neporažená americký youtuber a boxer „The Problem Child“ Jake PAUL (5-0-0, 4 KO) a americká třiapadesátka „Gold Blooded“ Hasim RAHMAN jr (12-1-0, 6 KO) se utkají v osmikolové netitulové bitvě!

Youtuber a boxer Jake Paul loni odboxoval 3 velmi sledované duely a všechny vyhrál. Nejdříve se v dubnu na galavečeru v Atlantě utkal s bývalým šampiónem organizací Bellator a ONE Champion Benem Askrenem. Zápas skončil už v prvním kole, když Askrena tvrdě ukončil technickým KO. Nicméně legitimita zápasu byla silně zpochybněna mnoha osobnostmi, fanoušky, bojovníky MMA i boxery. Spekulovalo se, že vše bylo domluvené, což se nikdy nepotvrdilo.

Jake Paul vs Hasim Rahman jr.

Poté v americkém Clevelandu 29. srpna vyzval bývalého šampióna UFC Tyrona Woodleye. Zápas nabídl vyrovnanou bitvu, která došla až do bodového rozuzlení, ve kterém se dva rozhodčí přiklonili na stranu Jake Paula a jeden na stranu Woodleye. Paul si tak připsal další zajímavý skalp.

Následně se měl Jake Paul 18. prosince v Tampě konečně utkat s regulérním profesionálním boxerem Tommym Furym. Jenže ten si několik dní před soubojem zranil během přípravy žebra a musel z duelu odstoupit. Paul se narychlo domluvil na odvetě s Tyronem Woodleyem. Zápas byl i tentokrát vyrovnaný, tedy až do 6. kola, kdy Woodleye brutálně sestřelil a připsal si tak již páté profesionální vítězství.

Jake Paul

Letos mělo konečně dojít na souboj s Furym, ale ten ze zápasu nakonec opět vycouval. Tentokrát na vině byly problémy s vízy pro jeho otce a trenéra v jedné osobě a zápas byl zrušen. Nicméně Paula čeká možná ještě zajímavější soupeř a to jednatřicetiletý Hasim Rahman, syn bývalého světového šampióna a přemožitele legendárního Lennoxe Lewise, kterého dokázal knockoutovat.

Rahman má na svém kontě pouze jedinou porážku, kterou vyfasoval ve svém posledním duelu letos v dubnu, když jej překvapivě ukončil technickým knockoutem v pátém kole krajan James Morrison. Podle sázkových kanceláří je s kurzem 1,4 favoritem Jake Paul. Na Rahmana je kurz 2,96, což stojí minimálně za zvážení.