Jermall Charlo si může vydělat 7 milionů dolarů za souboj s Demetriusem Andradem!

Aktuální šampion WBC střední váhy Jermall „Hit Man“ Charlo (30-0-0, 22 KO) dostal nabídku ze stáje Matchroom Boxing na sjednocující souboj s šampionem WBO Demetriusem „Boo Boo“ Andradem (28-0-0, 17 KO).

Nabídka, která se neodmítá, přistála na stole aktuálního šampiona WBC a světové čtyřky střední váhy Jermalla Charla. Devětadvacetiletý Američan totiž obdržel nabídku na sedm milionů dolarů za sjednocující souboj s krajanem a šampionem WBO Demetriusem Andradem. Problém je jen v tom, že Charlo patří pod konkurenční stáj Premier Boxing Champions, ale Eddie Hearn věří, že nabídka Matchroom Boxing je pro něj dost zajímavá.

Prakticky zde existuje i možnost, že by rodák z Texasu podepsal kontrakt se stájí Matchroom Boxing a DAZN na jeden souboj. „Poslal jsem Charlovi nabídku. Dvakrát, až třikrát větší, než kterou kdy dostal. Zatím však nikdo neodpověděl. Snažím se spojit i s tím chlápkem z PBC, Timem Smithem, ovšem také bez výsledku.“ – Rozpovídal se Hearn. Každopádně Andradeho čeká příští úterý třetí obhajoba pásu s Lukem Keelerem (17-2-1, 5 KO). Tak uvidíme, jestli se po ní Charlo přece jen rozmyslí.