Jeff Horn dostal nabídku na zápas s Kellem Brookem!

Původně plánovaný duel mezi Kellem Brookem (38-2-0, 26 KO) a Amirem Khanem definitivně padl, když druhý jmenovaný uzavřel kontrakt na zápas s Terencem Crawfordem. Ovšem ani Brook by neměl úplně ostrouhat. Tento týden totiž přistála Jeffu Hornovi (19-1-1, 13 KO) nabídka na zápas se „Special One“ na britských ostrovech.

Podle promotéra australského „Horneta“, Deana Lonergana, totiž v tomto týdnu přistála na jejich stole celkem zajímavá nabídka na zápas s bývalým šampionem IBF ve welterové váze a jeho svěřenec je ochoten cestovat do Velké Británie. Dle dostupných informací se tento střet plánuje právě na horkou, britskou půdu a nejlépe na květen. Souboj by měl být eliminací o právo vyzvat aktuálního šampiona IBF, IBO a WBA v super welterové váze, Jarretta Hurda.

Kell Brook vs Kevin Bizier

„ Jsme v úzkém kontaktu s Eddiem Hearnem. Rádi přijedeme do Anglie, kde je Kell Brook velkou hvězdou. Kde také jinde by se měl duel uskutečnit než zde. Brook je schopný vyprodat i velký stadion a to je přesně ta atmosféra, kterou chceme. V posledním zápase se Kell úplně nepředvedl. Podle mě, by Jeff Zerafu přejel v pěti, maximálně v šesti kolech a on se s ním trápil celých dvanáct kol. Pro nás by to byl velký duel, ve kterém by jsme si velice věřili.“ – Podal svůj názor Dean Lonergan.