Je to oficiální! Evander Holyfield je zpět!

Legendární světový šampión Evander Holyfield se vrací po deseti letech mezi šestnáct provazů. 11. září se utká na Floridě s Vitorem Belfortem!

Jak jsme již psali osmačtyřicetiletý americký veterán a bývalý světový šampión “Golden Boy” Oscar De La Hoya (39-6-0, 30 KO) se chystal na velký návrat, když se měl 11. září na galavečeru v Los Angeles utkat s fighterem Vitorem Belfortem. Jenže onemocněl Covidem a musel ze zápasu odstoupit a padlo jméno Evander Holyfield. Nyní se vše potvrdilo a legendární boxer se vrací do ringu do oficiálního zápasu.

Osmapadesátiletý „Real Deal“ Evander Holyfield (44-10-2, 29 KO) naposledy boxoval v květnu 2011, kdy jednoznačně vybodoval dánského veterána Briana Nielsena (64-3-0, 43 KO). Nyní se tak vrací po desetileté pauze a bude to oficiální zápas zapsaný do statistik.

Skupina Triller, která celý galavečer v Los Angeles měla pořádat nakonec přesunula celou událost do Hollywoodu, kde se bude konat v tamním Seminole Hard Rock Hotel and Casinu. Na galavečeru také uvidíme bývalého šampióna UFC, šestačtyřicetiletého Andersona Silvu (2-1-0, 1 KO), který se tak v krátkém čase ukáže opět v profesionálním boxu. V červnu překvapivě přeboxoval legendárního Julia Cesara Chaveze a nyní si brousí zuby na stejně starého MMA zápasníka Tito Ortize, pro kterého to bude boxerský debut.

Dále se taky do ringu vrací David Haye, který se v exhibičním zápase utká s krajanem Joe Fournierem. Půjde tedy o 8 kol dvouminutových kol a boxovat se bude ve dvanáctiuncových rukavicích. A jak Haye v minulém týdnu prozradil, šlo hlavně o peníze “Nyní se v boxu platí šílené peníze a co by si lidé pomysleli, kdybych tuto nabídku nepřijmul? Pravděpodobně by si mysleli, že se mnou není něco v pořádku. Mám smlouvu jen na jeden zápas a částka je vyšší než za první duel s Tony Bellewem”. Uzavřel Haye