Jay Deas po porážce: Deontayův nástupový oblek byl příliš těžký!

S hodně zajímavým prohlášením přišel trenér Deontaye „The Bronze Bomber“ Wildera (42-1-1, 41 KO), Jay Deas, který si myslí, že za špatný výkon jeho svěřence může příliš těžký nástupový oblek.

S hodně zajímavým nápadem přišel trenér sesazeného šampiona WBC, Jay Deas. Kouč Deontaye Wildera si totiž myslí, že jeden z možných důvodů proč jeho svěřenec podal tak špatný výkon byl příliš těžký nástupový oblek. „Dokud neuvidím záznam, tak pro mě bude hodně těžké analyzovat, co se stalo. Jeho nohy vypadaly od samého začátku horší než obvykle. Také vím, že ten jeho šílený oblek, se kterým nastupoval do ringu byl pořádně těžký. Nevím, jestli to sehrálo nějakou roli, ale mohl to být jeden z důvodů.“ – Začal nečekané povídání americký kouč.

Nakonec však přeci jen přistoupil k relevantnější důvodům, než je tíha nástupového kostýmu. „Dalším důvodem byla určitě váha Tysona Furyho, který se neustále vešel a svazoval Deontaye. Zatím neznám všechny důvody a okolnosti. Ty budu znát až po shlédnutí nahrávky a dalším rozhovoru s Deontayem.“ – Prozradil Deas, který ještě stihl zkritizovat svého kolegu a pomocného trenéra Marka Brelanda. „Ten ručník házet neměl. Deontay chtěl pokračovat a měli jsme mu dát ještě šanci.“ – Kritizoval svého spolupracovníka.