Jarrett Hurd vybodoval Francisca Santanu a vrátil se zpět na vítěznou vlnu!

Bývalý světový šampion a aktuální trojka super welterové váhy Jarrett „Swift“ Hurd (24-1-0, 16 KO) jednoznačně vybodoval krajana Francisca „Chia“ Santanu (25-8-1, 12 KO) a vrátil se zpět na vítěznou vlnu.

Stále teprve devětadvacetiletý Američan Jarrett Hurd má za sebou důležité vítězství nad krajanem a světovou šestačtyřicítkou Franciscem Santanou, kterého naprosto pohodlně vybodoval v deseti kolech v poměru 2x 99-90 a 97-92. Fanoušci v Braclays Center však nebyly úplně spokojeni s výkonem bývalého šampiona, což dali jasně najevo svým pískotem a bučením. Jenže Hurd zkrátka potřeboval odboxovat deset kol a vyzkoušet novinky, na kterých pracoval v kempu s novým koučem. Nakonec v desátém kole demonstroval i svoji sílu, když o čtyři roky staršího krajana poslal na podlahu ringu, ale dokončit jej nedokázal.

„Přišli jsme sem a udělali jsme zkrátka to, co jsme potřebovali udělat. Fanouškům se to samozřejmě nelíbilo, ale musí to pochopit. Vyhrál jsem jasně na body a boxoval jsem přesně tak, jak jsem potřeboval. Rozhodně jsem v souboji nebyl frustrovaný. Nechtěl jsem riskovat a jít do zběsilé bitky.“ – Rozpovídal se rodák z Marylandu, jenž hodně vsadil na defenzivní styl boje. Jeho soupeř byl pochopitelně jiného názoru. „Chtěl jsem jít neustále vpřed a vtáhnout ho do boje. Vím, že jsem ho občas deptal svým stylem, ale byl lepší. Nemám žádné výmluvy.“ – Každopádně Hurd je zpět na vítězné vlně a je jen otázkou času, než dostane šanci získat své ztracené pásy zpět.