Jarrell Miller : Tyson Fury je v Anglii populárnější než Joshua!

Máme za sebou druhou tiskovou konferenci, která proběhla dnes v Londýně. Král těžké váhy, Anthony Joshua (22-0-0, 21 KO), se podruhé postavil před svého červnového soupeře Jarrella Millera. Tentokrát se to obešlo bez zbytečných strkanic.

Na domácí půdě si bránil ostře svoje teritorium, na britské půdě už byl mírnější, ovšem i přesto bylo s Millerem na tiskovce veselo. Brooklynský rodák si opět pustil pusu na špacír a sálem rezonovali zajímavé názory i nějaké to rýpnutí. „On tady není moc populární. Přijel sem do Anglie a stále slyším jen Tyson Fury, Tyson Fury. Když zastavím nějakého fanouška, tak mi řekne, že AJ je moc nóbl, moc arogantní. Jsem všemi podceňovaný. Každý říká, že nejsem dost dobrý, nebo že jsem příliš tlustý, ale není tomu tak. Mám za sebou dobré zápasy, jsem prověřený a ty uvidíš, jak moc to je pravda.“ – Spustil americký chasník v britské metropoli.

„Mám v plánu ho ukončit v sedmi kolech“ – Rýpal dál Miller. „Je to jen další soupeř. Potřeboval jsem tanečního partnera a Jarrell Miller je dobrý taneční partner. 2. června bude Jarrell Miller minulostí a já budu pokračovat dál. Všechno, čemu věří, jsou jen ty sračky, které mluví. Já to z něj vymlátím. Zbavím ho jeho duše a napravím mu obličej. Chystám se na velkou rekonstrukci jeho tváře a těla.“ – Pustil se do třicetiletého Američana, šampion. Kdo z nich má pravdu a kdo z nich si odnese vítězství z tohoto souboje zjistíme až 1.6.2019. Nyní si společně můžeme vychutnat celou tiskovou konferenci a face to face obou bijců, kdy ani jeden neuhnul pohledem.