Jarrell Miller tajně doufá v titulovou šanci: Souboj s Tysonem Furym se musí stát!

Americký válečník Jarrell „Big Baby“ Miller (23-0-1, 20 KO) se rozpovídal o své touze bojovat o světový titul, ale také o odvetě mezi Tysonem „The Gypsy King“ Furym (30-0-1, 21 KO) a Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-1-1, 41 KO).

Americký rebel a dopingový hříšník Jarrell Miller se pomalu dostává ze svého květnového průšvihu, kdy jej nachytali antidopingový komisaři hned na třech zakázaných látkách podporujících výkon. Za pozitivní test na Endurobol, HGH a EPO vyfasoval rodák z Brooklynu pouze půl roční trest, avšak jeho největším trestem bylo zrušení titulového souboje s britskou hvězdou Anthonym Joshuou. Největší šance Millera stát se světovým šampionem byla pryč a pryč byla také jeho největší výplata kariéry. O to víc jej to muselo mrzet, když hvězdného Brita nakonec ukončil na poslední chvíli zaskakující krajan s mexickými kořeny Andy Ruiz. „Big Baby“ se však údajně ze své chyby poučil a koncem minulého roku podepsal kontrakt se stájí Top Rank Boxing.

Nyní tedy může vyhlížet další velké souboje, které by jej měli posunout zpět k boji o titul. Jednatřicetiletý drobeček však rozhodně není skromný a zamířil svůj zrak k šampionovi WBC a králi těžké váhy Tysonovi Furymu. „Je nevyhnutelné, aby se můj souboj s Furym v budoucnu stal skutečností. Hodně se o tom v Top Rank mluvilo právě po jeho vítězném duelu s Wilderem, takže to bude jen otázkou času.“ – Prozradil Miller, jenž se na únorové akci měl objevit také, ale nakonec z jeho plánovaného návratu sešlo. V hale však nechyběl a výsledek titulového souboje mezi britským obrem a americkým knockoutérem jej nepřekvapil. „Wilder v této bitvě neukázal nic nového. Nic, co bychom o něm už dávno nevěděli.“ – Pokračoval ve vyprávění pro Sky Sports.

„Už dlouho říkám, že pokud Wilder narazí na soupeře, který umí boxovat a který umí kvalitně udeřit, tak bude mít problém. A to se právě stalo. Upřímně vám říkám, že bych ho taky porazil. Jako menší boxer bych se mnohem víc tlačil v před a nedal mu chvíli odpočinku. Dokázal bych ho rozbít svými tvrdými kombinacemi daleko lépe, než jak to dělal Fury.“ – Chlubil se Američan. Miller se tedy možná ukáže v ringu právě na galavečeru, který bude věnován trilogii mezi Tysonem Furym a Deontayem Wilderem. Připomeňme si, že tento výřečný borec stál v ringu naposledy v polovině listopadu roku 2018, kdy ve čtyřech kolech naprosto zničil rumunského válečníka Bogdana Dinua.