Jarrell Miller si podal Anthonyho Joshuu!

Tak se nám tu zřejmě schyluje k zajímavé bitvě těžké váhy. Wilder se dle včerejších zpráv musí domluvit na zápase s Furym. A aktuální šampion WBA, WBO, IBF a IBO musí hledat soupeře jinde. Může jim být další britský borec Dillian Whyte, ale i urostlý chasník z Brooklynu, Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO).

A druhý jmenovaný začal řádně čeřit vody, před případným duelem s králem těžké váhy, když mu o víkendu odpadl souboj původně plánovaný s Trevorem Bryanem (20-0-0, 14 KO) a který se jeho tým snažil zachránit domluvou na poslední chvíli s Joey Dawejkem (19-6-4, 11 KO). „ Anthony Joshua se snaží hrát na hodného chlapce, který nemá rád konflikty, ale je to naprostý idiot.“ – začal své ostré povídání Miller.

„ Radši ať je za hajzla, který se Vám postaví tváří v tvář, než aby si hrál na hodného chlapečka. Nechtějí ho ke mně ani pustit, protože se mě ten hodnej chlapeček bojí. Slyšel jsem, že jsem údajně kývl na zápas s ním na jaro tohoto roku, ale jsou to kecy. On by smlouvu se mnou nikdy nepodepsal. Je to jen primadona, co chce lehké zápasy a rychle vydělané peníze. Však se podívejte na nějaké interview s ním. Ty řeči, co tam nakecal. Ani jedno nikdy nesplnil.“ – Rozohnil se 143 kilo vážící drobeček. Vezme si nakonec borec s přezdívkou „AJ“ na ránu upovídaného Brita? Nebo raději umlčí brooklynského rodáka?