Jarrell Miller se pravděpodobně vrátí do ringu 22.2.2020 na galavečeru Fury – Wilder 2!

Podle veškerých informací by se jednatřicetiletý raubíř z Brooklynu Jarrell „Big Baby“ Miller (23-0-1, 20 KO) měl objevit na únorovém galavečeru v Las Vegas, kde hlavní událostí bude odveta mezi Wilderem a Furym.

Americký rebel a dopingový hříšník Jarrell Miller se pomalu dostává ze svého květnového průšvihu, kdy jej nachytali antidopingový komisaři hned na třech zakázaných látkách podporujících výkon. Za pozitivní test na Endurobol, HGH a EPO vyfasoval rodák z Brooklynu pouze půl roční trest, avšak jeho největším trestem bylo zrušení titulového souboje s britskou hvězdou Anthonym Joshuou. Největší šance Millera stát se hvězdou byla pryč a pryč byla také jeho největší výplata kariéry. O to víc jej to muselo mrzet, když hvězdného Brita nakonec ukončil na poslední chvíli zaskakující krajan s mexickými kořeny Andy Ruiz.

Svérázný Američan nyní dostává šanci odčinit svoji životní chybu. Během pár dnů by se mělo oficiálně potvrdit podepsání smlouvy se stájí Top Rank, která povede kariéru neporaženého Američana společně s promotéry Gregem Cohenem a Dimitriyem Salitou. Miller by se měl vrátit do ringu po roce a třech měsících neaktivity na na únorovém galavečeru v Las Vegas, kde hlavní událostí bude odveta mezi Wilderem a Furym. Připomeňme si, že „Big Baby“ se naposledy objevil v ringu 17.11.2018, když ve čtyřech kolech hladce sfoukl neporaženého rumunského válečníka Bogdana Dinua.