Jarrell Miller se chystá zbít Joshuu a vzít jeho matku na rande!

Souboj mezi králem těžké váhy Anthonym Joshuou (22-0-0, 21 KO) a americkým provokatérem Jarrellem Millerem (23-0-1, 20 KO) se zdá být dohodnutý a Američan stále provokuje. Dle jeho slov Joshuu zbije a následně vezme jeho matku na rande.

Jako by se muž s přezdívkou „Big Baby“ nepoučil. Již při tiskové konferenci, která se konala k příležitosti zápasu Joshua vs. Povetkin se ujal slova a ostrovana nešetřil. Nyní si do Brita rýpl po druhé a ve stejném smyslu. „ Po tom, co ho zbiju, tak si uděláme s jeho maminkou volno a někam vyrazíme.“ – Prudí rodák z Brooklynu. „ Neřekl bych, že naše jednání jsou na sto procent u konce. Stále ještě zbývá nějakých pár drobností. Ale na devadesát procent se střetneme a mohlo by se to ohlásit během pár dní.“ – Nabízí svůj pohled na jednání Miller.

„ Těším se na chvíli až se do sebe pustíme. Chce si vyzkoušet boxovat v USA, což je skvělé pro americké publikum. Joshua je chodící reklama na box. Má velký marketingový potenciál, ale nepočítá s tím, co ho v ringu čeká. Nikdy se nesetkal s někým tak hladovým po vítězství, jako jsem já. V ringu to bude úplně jiný příběh.“ – Dokončil své povídání s novináři přes 140 kilogramů vážící drobeček. Podle Millerových slov nás čeká hodně zajímavé promo k tomuto souboji a neméně zajímavé tiskové konference, protože tento výřečný Američan očividně hodlá pokračovat ve svých vyhlášeních.