Jarrell Miller předpovídá, že Joshuu knockoutuje do sedmého kola!

Americký drobeček Jarrell „Big Baby“ Miller (23-0-1, 20 KO) se docela cítí ve formě, když vyhlašuje, že krále těžké váhy a šampiona WBA, WBO, IBF a IBO, Anthonyho Joshuu (22-0-0, 21 KO), knockotuje do sedmého kola.

Sto čtyřicet kilo vážící Američan si pro ostrá slova nechodí daleko. Na první tiskové konferenci Joshuu odhodil a následně spustil vodopád slov. „Nemá knockoutový úder. Jen dobijí znavené borce. Kolikrát ani nejde o knockout, ale spíš o hodně velkou pomoc rozhodčích v Anglii.“ – Rozpovídal se na tiskové konferenci Miller. „Když bojoval v Londýně, tak prohrál dva duely a přesto je olympijským vítězem. Ptáte se proč? Protože to bylo v Londýně, v jeho vlasti. To je prostě fakt a všichni to vědí.“ – Pokračoval borec s přezdívkou „Velké Dítě“. To však není zcela vše. Na první tiskové konferenci se dokonce opřel do rodinných příslušníků. „Až s tebou skončím, tak si s tvoji maminkou udělám moc pěknej víkend.“ – Rýpal. Jenže je evidentní, že pro šampiona to už překročilo únosnou mez a začalo to být hodně osobní.

„Chtěl jsem mu udělat jen pár modřin, ale začíná to vypadat spíše na vraždu. Těma jeho kecama si všechno jen zhoršuje.“ – Dodal výhružně šampion. Jenže Američan na to nebere ohledy a dál pálí ostrými. O víkendu přispěchal s dalším prohlášením, respektive predikcí. „Wow, já fakt nerad dělám nějaké předpovědi, ale knockoutuju ho do sedmého kola. Jakmile uvidím jeho ruce dole, tak ho knockoutuju. Sedmé kolo, nějakou kombinací, ale ještě přesně nevím, jakým úderem. Vím, že ho ukončím a v tom je moje mentalita silnější, než ta jeho. Nechci ho přehlížet, ale moje vítězství pomůže hodně lidem. Budu moci pomoct hodně lidem z mé rodné země. Anthony čeká tě hodně bolestivé nakopání zadku.“ – Perlil opět Miller.