Jarrell Miller podepíše nakonec smlouvu s Top Rank Boxing!

Jednatřicetiletý Američan Jarrell „Big Baby“ Miller (23-0-1, 20) nakonec podepíše smlouvu se stájí Top Rank Boxing a tím se zřejmě vylučuje jeho případný střet s Dereckem „WAR“ Chisorou (32-9-0, 23 KO).

Uznávaný novinář světa profesionálního boxu Dan Rafael informoval o tom, že jednatřicetiletý americký výtržník Jarrell Miller brzy podepíše smlouvu se stájí Top Rank Boxing. Podle veškerých informací jsou již podmínky smlouvy dohodnuty a je jen otázkou času, než se vše oficiálně potvrdí. Top Rank tedy povede kariéru newyorského rodáka společně s manažery Gregem Cohenem a Dmitryem Salitou. Tímto krokem zřejmě definitivně padá možnost střetu Millera s Dereckem Chisorou na jakémkoliv blížícím se eventu, jelikož pětatřicetiletý Brit patří pod promotérská křídla Eddieho Hearna.

Připomeňme si, že aktuální světová devítka a americká trojka těžké váhy se měla utkat 1.6.2019 s bývalým králem těžké váhy Anthonym „AJ“ Joshuou (22-1-0, 21 KO) o pásy WBA, WBO, IBF a IBO, ale kvůli dopingovému nálezu byl Miller z tohoto duelu stažen. Za pozitivní test na Endurobol, HGH a EPO dostal Američan pouze půlroční trest, který mu nedávno vypršel a nyní může opět zažádat o licenci. Je tedy více než pravděpodobné, že se „Big Baby“ vrátí do ringu ještě před koncem tohoto roku. Otázkou však zůstává, kdo bude jeho soupeřem po roční pauze.