Jarrell Miller okomentoval souboj Adama Kownackého a chystá se vrátit v říjnu!

Dopingový hříšník Jarrell „Big Baby“ Miller (23-0-1, 20 KO) si našel čas na svého polského kamaráda Adama „Babyface“ Kownackého (20-0-0, 15 KO) a přišel jej o víkendu podpořit do brooklynské Barclays Center.

Rodák z New Yorku měl být původním soupeřem bývalého krále těžké váhy, Anthonyho „AJ“ Joshuy (22-1-0, 21 KO), ale neprošel, hned třikrát, dopingovými testy. V jeho těle se nacházely tři zakázané látky (Endurobol, HGH, EPO), za které vyfasoval pouze půl roční trest. Nyní tedy má hodně volného času, jenž nejvíce využívá k tréninku a k návštěvám různých galavečerů. Samozřejmě si udělal čas i na svého polského kamaráda Adama Kownackého. Ten se o víkendu střetl s americkým veteránem Chrisem „The Nightmare“ Arreolou (38-6-1, 33 KO).

„Myslím si, že Adam inkasoval více úderů, než doopravdy chtěl. Arreola ukázal, že je stále hodně silným soupeřem, který se dokáže hodně kvalitně připravit.“ – Rozpovídal se o souboji svého kamaráda a tréninkového parťáka Miller. Jednatřicetiletý Američan následně nastínil i svoje budoucí kroky. „Musím vyřídit ještě pár papírů, ale chtěl bych se vrátit v říjnu. Zbývá mi asi 47 dní trestu, takže už jen odpočítávám dny a nemohu se dočkat návratu.“ – Dokončilo své povídání zlobivé dítě drsných ulic Brooklynu.