Jarrell Miller: Kdybych se utkal s Anthonym Joshuou, tak by pravděpodobně skončil v rakvi!

Americký válečník Jarrell „Big Baby“ Miller (23-0-1, 20 KO) opět zaměřil svoji pozornost směrem k šampionovi WBA, WBO, IBF a IBO Anthonymu „AJ“ Joshuovi (23-1-0, 21 KO).

Výřečný americký válečník Jarrell Miller se měl v červnu minulého roku utkat s šampionem WBA, WBO, IBF a IBO Anthonym Joshuou. Oba borci si vyměnili několik ostrých vzkazů na tiskových konferencích. Rodák z Brooklynu pak při pohledu tváří v tvář dokonce do svého britského soka strčil. Fanoušci očekávali velkou bitvu, která se postupně začala stávat osobnější a osobnější. Jenže šest týdnů před duelem neprošel Miller dopingovými testy hned na tři zakázané látky. V jeho těle se nacházel Endurobol, HGH a EPO. Na poslední chvíli jej tedy nahradil krajan s mexickými kořeny Andy „Destroyer“ Ruiz Jr. (33-2-0, 22 KO), jenž zcela šokoval svět, když šampiona vyřídil v sedmi kolech. O to víc však jednatřicetileté „Velké Dítě“ Brooklynu věří, že by o rok mladšího rodáka z Watfordu zničilo.

„Joshua by skončil v rakvi! Připravil bych mu tolik bolesti, že by ani nenašel odvahu se podívat mým směrem.“ – Začal své povídání pro zámořská média 140 kilo vážící drobeček. „Joshua se pokusil jít do bitky s Ruizem a ten mu nakopal zadek. Pokud by něco podobného zkusil se mnou, tak by dopadl ještě hůř. Byl by pro mě snadným cílem. Nikdo nemá lepší práci nohou, nikdo není přesnější a nikdo se tolik netlačí vpřed, jako já. Jsem jako býk. Roztrhal bych ho na kusy.“ – Hřměl výstřední Američan, který nyní patří pod promotérská křídla stáje Top Rank Boxing a na svůj návrat do ringu netrpělivě čeká. Připomeňme si, že Miller naposledy bojoval v listopadu roku 2018, kdy ve čtyřech kolech zničil rumunského válečníka Bogdana Dinua.