Jarrell Miller je přesvědčený o tom, že se Joshua střetne s Whytem!

Americký „Big Baby“ Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO) je přesvědčený o tom, že se šampion organizací WBA, WBO, IBF a IBO v těžké váze Anthony Joshua (22-0-0, 21 KO) střetne se svým ostrovním rivalem Dillianem Whytem (25-1-0, 18 KO). Tento duel by se měl uskutečnit 13.4.2019 na stadionu ve Wembley.

Zápas aktuálního krále těžké váhy je asi nyní nejdiskutovanější téma v profesionálním boxu. Během ledna se na seznamu objevilo několik jmen, které by mohly být potencionálními soupeři borce s přezdívkou „AJ“. Mezi první a také nejméně pravděpodobné patří šampion organizace WBC, Deontay Wilder a aktuálně třetí muž světového žebříčku Tyson Fury. Oba ovšem plánují společný duel na květen. Po té se diskutují další dvě až tři jména. Bulharská „Kobra“ Kubrat Pulev, jako povinný vyzývatel pro IBF. Jenže tento borec by měl okusit americký debut s Robertem Heleniusem. Zbývají tak jen dvě potencionální jména.

Brit, který se narodil v Port Antoniu na Jamajce, Dillian Whyte a americký válečník Jarrell Miller. Poslední jmenovaný je pevně přesvědčen o tom, že on to nebude. „ Dosud jsem nedostal žádné nabídky od Joshuy. Zatím to jsou jen a pouze spekulace. Myslím, že chystají na jaro Whyta. Slyšel jsem, že mu nabízejí tři miliony liber a ruku na srdce za Chisoru dostal jen dva miliony. Pokud na náš duel v Americe dojde, tak až koncem roku. Třeba v září, ale ne nyní.“ – Hodnotí situaci Miller. Jeho tým nyní jedná s Trevorem Bryanem, se kterým by se měl střetnout v duelu o prozatímní titul WBA, který má zatím v držení Manuel Charr.