Jarrell Miller je dalším bojovníkem těžké váhy, který zřejmě podepíše s Top Rank!

Americký průšvihář Jarrell „Big Baby“ Miller (23-0-1, 20 KO) je již skoro na konci jednání s Bobem Arumem. Jednatřicetiletá světová sedmička těžké váhy by brzy měla podepsat smlouvu se stájí Top Rank.

Americká stáj Top Rank opravdu hodně posiluje své řady v nejtěžší váhové kategorii. Již koncem roku 2018 podepsala smlouvu s aktuální světovou devítkou Kubratem „The Cobra“ Pulevem (27-1-0, 14 KO). Následoval únorový podpis s hvězdným Britem, Tysonem „Gypsy King“ Furym (28-0-1, 20 KO). Začátkem tohoto měsíce podepsal smlouvu s Top Rankem i evropský šampion Agit Kabayel (19-0-0, 13 KO), který je aktuální světovou osmadvacítkou a netrpělivě vyhlíží svůj velký americký debut.

Zkušený, sedmaosmdesátiletý majitel stáje, Bob Arum, však nadále přivádí další a další bojovníky těžké váhy do svých řad, což je jen známkou toho, že nejtěžší váhová kategorie zažívá rozkvět. Dalším válečníkem v řadách Top Ranku by se měl stát americký průšvihář a aktuální světová sedmička, Jarrell Miller. Rodák z New Yorku si aktuálně odpykává půlroční trest za doping, při kterém byl chycen před titulovým soubojem s Anthonym Joshou. Trest mu vyprší koncem září a sám Miller by se rád představil v ringu již v říjnu.