Jarrel Miller vs Jerry Forrest se utkají 9. července

Americký neporažený dopingový hříšník Jarrel Miller se vrací mezi šestnáct provazů. V červenci se utká se s krajanem Jerry Forrestem!

9.7.2020 – MGM Grand, Las Vegas, USA
Těžká váha
Jarrel Miller vs Jerry Forrest

Neporažená světová desítka a americká čtyřka „Big Babe“ Jarrel MILLER (23-0-1, 20 KO) a americká jedenáctka „Slugger“ Jerry FORREST (26-3-0, 20 KO) se utkají v desetikolové bitvě!

Jednatřicetiletý brooklynský rodák neprošel loni v březnu antidopingovými testy celkem na tři zakázané látky. V jeho těle se nacházel mix Endurobolu, růstového hormonu a EPO.

Asi největším trestem bývalé světové šestky byl zrušený souboj s Anthonym Joshou, kterým mu měl zajistit výdělek ve výši osmi milionů amerických dolarů.

Organizaci WBA ho potrestala distancem ve výši šesti měsíců, ale se vší úctou k Gilbertu Mendozovi, toto není adekvátní výše trestu pro boxera, který měl pozitivní testy na tři látky.

Na druhé straně Jerry Forrest se měl 17. dubna utkat s přemožitelem Pavla Šoura, chorvatskou jedničkou Filipem Hrgovičem (10-0-0, 8 KO). Zápas přerušila pandemie Covid 19 a Foresta tak čeká více jak 140 kilogramový pořízek. Forrest je aktuálně na 11. místě amerického žebříčku a na 56. místě světového žebříčku těžké váhy.

Jarrell Miller vs Fred Kassi