Jarrel Miller si po měsíci připsal další vítězství!

Jarrell MillerTěžkotonážník Jarrel Miller si připsal již druhé vítězství po návratu mezi šestnáct provazů. Tentokrát na galavečeru v americkém Tennessee ukončil ve čtvrtém kole Dereka Cardenase. Video ze zápasu v článku!

23.7.2022 – Embassy Suites Nashville, Tennessee, USA
Těžká váha
Jarrel Miller 🇺🇸🆚🇲🇽 Derek Cardena
4. kolo TKO

Čtyřiatřicetiletý “Big Baby” Jarrel Miller (25-0-1, 21 KO) se vrátil po dopingových skandálech minulý měsíc do ringu na galavečeru v Buenos Aires. Před zápasem navážil neskutečných 155 kilogramů, což bylo jednoznačně nejvíce za celou dosavadní kariéru.

Nicméně zápas domácím Argentincem Arielem Bracamontem zvládl a vyhrál přesvědčivě na body. Nyní se postavil do ringu podruhé a na domácím galavečeru vyzval Dereka Cardenase (8-10-0, 7 KO) z Mexika. Miller v zápase jasně dominoval a soupeře ukončil již ve čtvrtém kole. Tentokrát měl Američan na váze o šest kilo méně.

Připomeňme, že se měl Miller vrátit již v červenci 2020 a utkat se hlavním zápase v Las Vegas s krajanem Jerry Forrestem, jenže vše skončilo naprostým fiaskem. Brooklynský rodák už neprošel potřetí v kariéře antidopingovou kontrolou a byla mu odebrána licence.

Jarrell Miller