Jake Paul: Woodley bude další snadná kořist!

Youtuber Jake Paul a Tyron Woodley se utkají na konci srpna v očekávaném boxerském zápasu. Dle slov Paula to bude další snadná záležitost!

28.8.2021 – USA
Jake Paul vs Tyron Woodley

„Je to dobrý zápasník“ řekl Jake Paul během tiskové konference a dodává „Je známý tím, že dokázal porazit spoustu skvělých zápasníků a získal také titul v UFC. Ale jakmile ho porazím, bude muset respektovat mé jméno jak on tak ostatní. Už vím jak dobrý jsem a také vím, že Woodley bude další snadná kořist. Díváte se na budoucnost boxu“. uzavřel Paul

Čtyřiadvacetiletý Youtuber Jake Paul (3-0-0, 3 KO) má na svém kontě již tři profesionální duely. Nejdříve loni 30. ledna v prvním kole ukončil jiného youtubera Ali Esona Giba a následně 28. listopadu knockoutoval ve druhém kole basketbalovou hvězdu Nate Robinsona.

Letos v dubnu vyzval bývalého zápasníka UFC a šampióna Bellatoru a ONE Championship Bena Askrena. Zápas v Atlantě skončil překvapením, když Youtuber uznávaného fightera knockoutoval již v prvním kole.

Zápas hodnotí Jarvis Binar: „To jooo, myslím, že Woodley nedopustí to co Askren a ukáže sílu bojovníka a neprodá své jméno spojené s uznávanou kariérou v UFC“.