Jake Paul vyzve bývalého šampióna UFC!

V sobotu 28. srpna nás čeká další duel v podání youtubera Jake Paula. Tentokrát si vybral bývalého šampióna UFC Tyrona Woodleye!

28.8.2021 – USA
Jake Paul vs Tyron Woodley

Čtyřiadvacetiletý Youtuber Jake Paul (3-0-0, 3 KO) má na svém kontě již tři profesionální duely. Nejdříve loni 30. ledna v prvním kole ukončil jiného youtubera Ali Esona Giba a následně 28. listopadu knockoutoval ve druhém kole basketbalovou hvězdu Nate Robinsona.

Letos v dubnu vyzval bývalého zápasníka UFC a šampióna Bellatoru a ONE Championship Bena Askrena. Zápas v Atlantě skončil překvapením, když Youtuber uznávaného fightera knockoutoval již v prvním kole.

Nyní si chce Paul připsat další zářez v podobě dalšího velké fightera a bývalého šampióna UFC. Tím je Američan Tyron Woodley. Šampiónem se stal v roce 2016 ve velterové váze, když v prvním kole ukončil Robbie Lawlera.

Pás následně čtyřikrát obhájil. V roce 2019 se střetl s Nigerijcem Kamaru Usmanem a o titul přišel. V dalších třech zápasech s Gilbertem Burnsem, Colby Covingtonem a Vicentem Luquem už nedokázal zvítězit a UFC s ním ukončila smlouvu.