Jake Paul vs Tommy Fury nakonec v srpnu!

Jake Paul vs Tommy FuryPůvodně mělo k souboji dojít už v loňském roce, jenže Fury se zranil a Paul se tak utkal v odvetě s Woodleyem. Nyní jsou smlouvy podepsány a Jake Paul se utká s Tommym Furym v newyorské Madison Square Garden!

6.8.2022 – Madison Square Garden, New York, USA
Křížová váha
Jake Paul 🇺🇸🆚🇬🇧 Tommy Fury

Neporažená americký youtuber a boxer „The Problem Child“ Jake PAUL (5-0-0, 4 KO) a neporažený britský boxer „TNT“ Tommy FURY (8-0-0, 4 KO) se utkají v osmikolové netitulové bitvě v newyorské Madison Square Garden!

Youtuber a boxer Jake Paul (5-0-0, 4 KO) loni odboxoval 3 velmi sledované duely a všechny vyhrál. Nejdříve se v dubnu na galavečeru v Atlantě utkal s bývalým šampiónem organizací Bellator a ONE Champion Benem Askrenem. Zápas skončil už v prvním kole, když Askrena tvrdě ukončil technickým KO. Nicméně legitimita zápasu byla silně zpochybněna mnoha osobnostmi, fanoušky, bojovníky MMA i boxery. Spekulovalo se, že vše bylo domluvené, což se nikdy nepotvrdilo.

Poté v americkém Clevelandu 29. srpna vyzval bývalého šampióna UFC Tyrona Woodleye. Zápas nabídl vyrovnanou bitvu, která došla až do bodového rozuzlení, ve kterém se dva rozhodčí přiklonili na stranu Jake Paula a jeden na stranu Woodleye. Paul si tak připsal další zajímavý skalp.

Následně se měl Jake Paul 18. prosince v Tampě konečně utkat s regulérním profesionálním boxerem Tommym Furym. Jenže ten si několik dní před soubojem zranil během přípravy žebra a musel z duelu odstoupit, Paul se narychlo domluvil na odvetě s Tyronem Woodleyem. Zápas byl i tentokrát vyrovnaný, tedy až do 6. kola, kdy Woodleye brutálně sestřelil a připsal si tak již páté profesionální vítězství.

Jake Paul

Nyní je konečně neporažený třiadvacetiletý britský boxer Tommy Fury (8-0-0, 4 KO) bez zranění a v plné síle. Po zranění se vrátil do ringu letos v dubnu a bez problému na domácím stadiónu ve Wembley vybodoval polského boxera Daniela Bocianskiho.

Zajímavé je, že duel nemá jednoznačného favorita. Sázkové kanceláře vypsali kurzy následovně. Na vítězství regulérního boxera Tommyho Furyho 1,85 a na youtubera Jake Paula 1,95. Zápas je vypsán na 8 kol. Kdo podle Vás ovládne tento duel?

Tommy Fury