Jake Paul nesmí na zápas svého bratra s Mayweatherem!

Jake Paul se nebude moci po rvačce s Mayweatherem na tiskové konferenci zúčastnit žádných doprovodných akcí k boji Mayweathera s jeho bratrem Loganem včetně samotného duelu!

V sobotu 6. června uvidíme na galavečeru ve spojených státech legendárního neporaženého amerického boxera a bývalého světového šampióna “Money Pretty Boye” Floyda Mayweathera (50-0-0, 27 KO), který se v exhibičním duelu utká s Youtuberem Loganem Paulem (0-1-0).

Mayweather ukonči profesionální kariéru v roce 2015, kdy jasně vybodoval krajana Andre Berta a obhájil tituly ve velterové váze. V roce 2017 se k boxu vrátil v megazápasu s dvojnásobným šampiónem Conorem McGregorem. Jednoznačnou záležitost ukončil v desátém kole a po zápase hvězdu MMA velmi chválil za to jak se dokázal na zápas připravit.

Následně vystoupil 31.12.2018 na galavečeru Rizin 14, kde se utkal s domácím kickboxerem Tenshinem Nasukawou v exhibičním boxerském zápase. Šlo o velké divadlo, které Mayweather ukončil již v prvním kole.

Logan Paul je známý youtuber, kterého na tomto portálu sleduje neskutečných 23 miliónů uživatelů. Paul není v boxu žádným nováčkem, má za sebou jeden prohraný oficiální zápas tak i výhru v exhibici.

Duel se měl původně konat již 20. února, ale z důvodu koronaviru byl odsunut na neurčito. Zápas bude mít individuální váhový limit, kdy Mayweather muže mít maximálně 72,5 kg a Paul 86 kg. Logan Paul se tak vydal na stejnou cestu jako jeho bratr Jake, který před dvěma týdny překvapivě v prvním kole ukončil zkušeného fightera Bena Askrena.

Na tiskové konferenci však došlo k roztržce mezi Mayweatherem a Jake Pauelm. Čtyřiadvacetiletý youtuber se tak nemůže zúčastnit žádné z doprovodných akcí a ani samotného zápasu. O zákazu rozhodl promotér Al Haymon.