Jake Paul dokázal porazit šampióna UFC Tyrona Woodleye!

Youtuber a boxer Jake Paul si připsal nejtěžší výhru kariéry. V osmikolové bitvě dokázal vybodovat bývalého šampióna UFC Tyrona Woodleye! Galerie a video ze zápasu v článku!

29.8.2021 – Rocket Mortgage FieldHouse, Cleveland, USA
Křížová váha
Jake Paul vs Tyron Woodley
Dana DePaolo 78:74
Jamie Garayua 77:75
Phil Rogers 75:77

Čtyřiadvacetiletý Youtuber „The Problem Child“ Jake Paul (4-0-0, 3 KO) má na svém kontě skalp dalšího velké fightera. Z neděle na pondělí na galavečeru v Clevelandu přetlačil ve vyrovnané bitvě bývalého šampión UFC Tyrona Woodleye, pro kterého to byl debut v profesionálním boxu.

Po zápase se odehrál slovní konflikt mezi Jake Paulem a Tommym Furym, když si v šatnách ostře vyměňovali názory. Na to hned reagoval promotér Frank Warren, který by byl ochoten zápas mezi nimi postavit na galavečeru ve velké Británii. Je ovšem otázkou, zdali by Jake Paul měl zájem boxovat s regulérním boxerem.

Paul debutoval v boxu loni 30. ledna, když v prvním kole ukončil jiného youtubera Ali Esona Giba a následně 28. listopadu knockoutoval ve druhém kole basketbalovou hvězdu Nate Robinsona. Letos v dubnu vyzval bývalého zápasníka UFC a šampióna Bellatoru a ONE Championship Bena Askrena. Zápas v Atlantě skončil překvapením, když Youtuber uznávaného fightera knockoutoval již v prvním kole. Nyní přetlačil i šampióna UFC a bude zajímé sledovat, koho si vybere pro svůj další profesionální duel. Bude to mladý Fury?