Jak vidí zápas Pejsar vs Price naši experti Martin Parlagi a Daniel Vencl?

Václav Pejsar vs David PriceNáš trojlístek expertů Martin Parlagi, Václav Pejsar a Daniel Vencl pro nás pravidelně hodnotí, tipují a recenzují zápasy po celém světě. Dnes se do ringu postaví jeden z nich a tak se netradičně podíváme, jak zápas svého boxerského parťáka hodnotí křížová váha Dan Vencl a pérová váha Maťo Parlagi!

Martin ParlagiMartin Parlagi (19-2-0, 10 KO)
Václav Pejsar vs David Price
Veľmi to nášmu chlapcovi prajem! Každopádne to pre neho nebude ľahký zápas. Price má celkom výraznú výškovú prevahu (187 cm – 203 cm) a tiež má oveľa väčšie rozpätie rúk (193 cm – 208 cm). Predpokladám, že si ho bude držať na diaľku. Preto bude musieť Vašek veľa pracovať telom, aby sa k nemu dostal. Vašek má úder dostatočné silný na to, aby Davida poslal do počítania a dostatočne silný aj na to, aby zápas ukončil knockoutom, nakoľko je Price náchylný na bradu. Stále je to však box a k tomu ťažká váha, čiže zápas môže rozhodnúť jediný úder. Veľmi mu držím palce, aby v Liverpoole vyhral.

Daniel VenclDaniel Vencl (4-0-0, 2 KO)
Václav Pejsar vs David Price
Myslím, že není Čecha, který by to Vaškovi nepřál a nechtěl senzaci v podobě jeho výhry nad takovým boxerem jako je David Price. Tohoto 203 cm vysokého britského boxera v polovině roku 2014 dokázal posadit na zadek i Ondřej Pála a myslím, že by se mohlo stát i dnes. Ano Price je v tomto zápase hvězda a ano, vše hraje pro Price (zkušenosti, váha, výška, domácí prostředí atd…), ale v boxu není nic jisté a i od outsidera jakým je v tomto zápase Vašek, můžeme čekat velké překvapení v podobě jeho silného zadního háku a konce zápasu. Pro mě je Vašek člověk, který se chopil své šance a udělá pro výhru cokoliv.
Držím mu palce a doufám, že si přiveze do České republiky skalp držitele bronzové medaile z Olympijských her 2008 v Pekingu.

Václav Pejsar vs David Price Václav Pejsar vs David Price